• garavelin üzdüğü kızlar zirvesi

  1.
  Sözlükte sayıları bir hayli çok olan kızlar için yapılacak olan zirvedir. Programımız garavele sövgüler, ağlama seansı, halay, istiklal marşı ve sonrasında kapanış olarak ilerleyecektir. Katılmak isteyen yaptığı bir çeşit tatlıyla gelebilir.
  5 ... judymorann
 • polis olmak için emniyet müdürüne veren genç

  1.
  Artık böyle durumlarla ne yazık ki çok sık karşılaşmaya başladık. Ülkemizin nadide pırıl pırıl gençleri iş bulabilme umuduyla godomanlarla günah dolu geceler geçiriyorlar.

  Bu durumda gençlere mi küfür etmek gerekiyor yoksa onları buna mecbur bırakan sisteme mi?
  3 -1 ... judymorann
 • doritos wasabi

  1.
  Bence bunu şaka olsun diye çıkardılar ya da bizi sınamak için de olabilir. ibret alalım diye çıkarılmış bir ürün olduğunu düşünüyorum. Çünkü daha iyileri var mesela benzin bidonununu kafaya dikmek gibi.
  6 ... judymorann
 • siyasi görüşü olan koltuk

  1.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2145180/+
  Şu tarz varaklı maraklı yaraklı mobilyalardır. Bu koltuğa öyle sıradan insanlar oturamaz. Buraya oturmak için kudretli bir göt gerekir.

  Aynı zamanda malum partiye oy veren yallahcıların bir kısmı tarafından tercih edilen mobilyalardır.
  7 ... judymorann
 • kan ağlama hastalığı

  1.
  latincesi hematidrosis olan nadir görülen bir hastalıktır. aklımıza kötü bir görsel veya bizi utandıracak bir olay olduğu zaman kan ağlıyor gözlerim terimi gelmemelidir. peki bu hastalık nedir?

  aşırı korku, stres veya duygusal durumlarda ortaya çıkan, bu tepkilerden dolayı vücuttaki en küçük damarların -ki bunlar kılcal damarlardan- çatlamasıdır. bu damarlar çatladıgı zaman vucut sıvılarımızın atıldığı yerlerden vücut suyu ile birlikte kanda akar. eğer kan, gözyaşımızın aktığı yerden akarsa kan ağlamış gibi görünür.

  peki bu hastalığın etkeni nedir? öncelikle bununla ilgili hala araştırmalar devam ediyor lakin hematidrosisin kadın doğurganlığıyla bağlantılı olduğu olduğu öne sürülüyor. yani erkeklerdense kadınlarda daha sık görülüyor. yine her cefayı kadınlar çekiyor... bir diğer etken ise bacterial conjunctivitis olarak adlandırılan göz enfeksiyonu da neden olabiliyor.

  hangi testlerle teşhis konulur? trombosit sayımı, agregasyon teşhisi, pıhtılaşma profili ve deri biyopsisi ile belirlenmektedir.
  Bu hastalık ciddi durmayıp tedavi edilerek iyileşme gibi durumu olsa dahi tümör gibi ciddi bir hastalık kadar da tehlikeli olabiliyor.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2141142/+
  4 -1 ... judymorann
 • hangi yazarın hangi akraban olmasını isterdin

  1.
  Ben ofelya ile nazmiyenin yengem olmasını isterdim. Çünkü ikisi bir araya gelince anca elti olur. inşalla bi yufkacıya kaçmazlar ama.
  10 -2 ... judymorann
 • her şekerli şey tatlı mıdır

  1.
  Bu saatte bir sözlük yazarıyla tartıştığımız konu. Ben her şekerli şeyin tatlı olduğunu savunuyorum. Soruyorum size arklarım. Sizce her şekerli şey tatlı değil midir? Bazı galın gafalı arklar anlamayıp diretiyor.
  1 ... judymorann
 • öz oğluyla evlenen kadın

  1.
  ABD'nin Oklahoma eyaletinde yaşayan 43 yaşındaki Patricia Ann Spann hem öz kızı hem de öz oğluyla evlilik yaparak büyük bir skandala imza attı. Patricia Spann hakkında son karar 43 yaşındaki Patricia Ann Spann'in öz kızı ve öz oğluyla evlendiği ve ilk görüşte aşık olduğu iddia edilmişti. Daha önce sadece para cezasına çarptırılan anne kız için yeni bir karar çıktı.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2124246/+

  Yıllarca görüşmeyen anne kız, ifadelerinde belirttiklerine göre ilk görüştükleri günden itibaren çok iyi anlaştılar. Hatta o kadar iyi anlaştılar ki, geçtiğimiz Mart ayında, akraba evliliğinin yasak olduğu Oklahoma eyaletinde soyadlarının farklılığından yararlanıp evlendiler!

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2124247/+

  Patricia Spann, artık resmi kayıtlarda gözükmediği için 25 yaşındaki kızı Misty Velvet Dawn Spann ile evlenmesinde sorun yaşanmayacağını düşündüğünü ifade etti. ikilinin ev arkadaşlarını denetlemeye gelen Sosyal Hizmetler görevlisi bu garip durumu polise ihbar etti. Polis anneyi de, kızını da derhal tutukladı. Zira, Oklahoma eyaletinde cinsel birliktelik olsa da olmasa da ensest evlilik yasak!
  2 -2 ... judymorann
 • makyaj temizleme suyu yerine alternatifler

  ?.
  Sözlük beyleri karışmasın lütfen kör mü olayım. Yeşil yelekli hele hiç konuşmasın.
  4 -1 ... judymorann
 • sözlük erkekleri uyudu çay koyun

  1.
  Sonunda zıbardılar. Sürekli futbol Mesut Özil Fatih terim ayyyyy gına geldi. Toplanın kızlar gün yapıyoruzzz
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2119092/+
  11 -2 ... judymorann
 • erkekler bir şarkı olsaydı

  1.
  https://youtu.be/PMOt5efMVSQ

  Kesinlikle bu şarkı olurlardı. Şu sözlerdeki şerefsizliğe pişkinliğe bakar mısınız ya. Bide marifetmiş gibi anlatırlar. Ulan püh size be.
  ... judymorann
 • yeni şeyler getiriyorum